Diecezjalne spotkanie kolędników misyjnych

10 stycznia w  Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Dobrej k/Limanowej miało miejsce uroczyste spotkanie kolędników misyjnych z diecezji tarnowskiej, na które przybyło ok. 1400 uczestników. W tym wydarzeniu po raz pierwszy wzięli udział kolędnicy z naszej parafii wraz z opiekunami - ks. proboszczem Janem Kudłaczem, p. Lucyną Wnęk oraz p. Anną Cichostępską.  Eucharystii przewodniczył biskup tarnowski Andrzej Jeż. W spotkaniu wziął także udział ks. Mateusz Dziedzic - tarnowski misjonarz z Republiki Środkowoafrykańskiej, uwolniony niedawno z rąk rebeliantów. Kolędnicy mieli okazję do wspólnego śpiewu kolęd, obejrzeli film o misjach, otrzymali pamiątkowe plakietki oraz zostali zaproszeni na poczęstunek.

Fot. Anna Cichostępska