Msze św.

 

MSZE   ŚWIĘTE (28 IX - 4 X 2020 r.)

Poniedziałek

6.30 1) + Adela i Florian Zych – 1roczn. śm. Adeli (od syna Stanisława)

2) + Tadeusz Witkowski – w 7 dzień po śmierci (od siostry Marzeny z rodziną)

3) + Rozalia Białka – od rodziny Szczygłów

4) + Andrzej Bugajski – od córki Eweliny z rodziną

 

Wtorek

 

6.30 1) ++ Adam i Helena Wnęk oraz ++ Władysław i Józefa Wąs

2) ++ Michał i Leona Sroka – od córki Heleny z mężem

3) + Stanisław Robak – od córki Moniki

4) + Michał Franczyk – do Aliny i Ryszarda Ciura (ostatnia)

Środa

6.30 1) + Alfreda Kotarba – od brata Stanisława z żoną

2) + Alfreda Kotarba – od brata Stanisława z żoną

18.00 1) ++ Kunegunda i Michał Zając

2) + Julia Kural – w 13 roczn. Śmierci, + mąż Władysław, + syn Władysław

Czwartek

6.30 1) + Jan Stachowicz – od Stefanii i Kazimierza Zając

2) + Jan Stachowicz – od Teresy Nabielec

18.00 1) + Marek Kubala – w 22 roczn. śmierci

2) W intencji Członkiń Grupy Krwi Chrystusa oraz ich rodzin

Piątek

6.30 1) + Jan Michalak – od szwagierki Zofii

2) + Jan Michalak – od Beaty Hebda z rodziną

18.00 1) W intencji Kacpra – w 18 rocznicę urodzin, z podz. za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże

2) W intencji 15 Róży Matek – o zdrowie, bł. Boże dla Członkiń Róży oraz dla ich rodzin

Sobota

8.00 1) O powołania kapłańskie i zakonne

2) O dary Ducha Św., zdrowie i bł. Boże dla Karoliny i Juliusza oraz dla ich dzieci

3) ++ Michał i Maria Górak oraz + syn Stanisław

4) + Krzysztof Tekiela – od Grupy Krwi Chrystusa

Niedziela

7.00 - + Stanisław Tutaj, + żona Stefania, + syn Jan, + córka Zofia

9.15 - + Bronisław Robak – w 17 roczn. śmierci, + żona Janina, +synowie Andrzej i Kazimierz

11.00 – W intencji naszej parafii

16.00 – W intencji Edwarda – w 75 roczn. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże

 

 

 

MSZE ŚWIĘTE (21 - 27 IX 2020 r.)

Poniedziałek

6.30 1) + Zofia Pasek – od bratanicy Haliny z rodziną

2) + Krzysztof Tekiela – od syna

3) + Józef Witkowski – od bratanicy Marzeny Astramowicz z rodziną

4) + Ewa Nosewicz – od sąsiadów Danuty i Jana Robak

 

Wtorek

 

6.30 1) + Maria Koziej – w 30 dzień po śm. (od syna Adama z żoną)

2) + Maria Koziej – w 30 dzień po śm. (od syna Adama z żoną)

3) + Michał Franczyk – od Kamila i Moniki Pawełek

4) + Michał Franczyk – od rodziny Majcher

Środa

6.30 1) + Emil Witkowski – w roczn. śmierci, + żona Maria, + syn Józef

2) + Maria Biel – od Marii Gazeta

18.00 1) W 1 rocznicę urodzin Alberta – z podziękowaniem oraz z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Bożej w całym życiu

2) + Maria Pawełek – z okazji 30 dnia po śmierci

 

Czwartek

6.30 1) + Zygmunt Jagielski – od Stanisława Matyja

2) + Zygmunt Jagielski – od Zdzisława Matyja

3) + Maria Wnęk – w 14 roczn. śmierci oraz + mąż Władysław

4) + Jan Cichostępski – od Krystyny Warkocz

 

Piątek

6.30 1) ++ Adela i Florian Zych – w 1 roczn. śm. Adeli (od córki Zofii)

2) + Józefa Pasek – od chrześnicy Lucyny

18.00 1) + Eleonora Hamowska

2) ++ Zofia i Józef Bryła

3) + Józef Świerczek od brata Andrzeja z rodziną

Po Mszy Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00

Sobota

6.30 1) + Jan Bukowicz

2) + Rozalia Białka – od rodziny Szczygłów

3) + Rozalia Białka – od rodziny Szczygłów

4) + Stanisław Kowalczyk - w 7 dzień po śmierci od rodziców 

Niedziela

7.00 + Michał Robak

9.15 1) + Maria Klimas – w 1 rocznicę śmierci i + mąż Józef

2) W intencji naszej parafii

11.00 – W intencji Neli i jej rodziny - o zdrowie, o bł. Boże, opiekę Matki Bożej w całym życiu

16.00 - + Janina Ciura, + mąż Andrzej i + syn Jan

 

 

  

 

***

  

Ks. Bronisław  Marecik odprawi msze św. za śp. Józefa Świerczka ( 52)

  od 01.09. do 22.10.2020 r.

Ks. Piotr Pasek odprawi msze św. gregoriańskie za śp. Władysławę Staszak

od 1. do 30.09.2020 r.

 15 z pogrzebu i 15 od:

 

  1. Lucyny i Józefa Gryz z Iwkowej
  2. Rodziny Pajorów z Ujanowic
  3. Doroty i Mariana Gryzów
  4. Anety i Mirosława Rams
  5. Małgorzaty i Macieja Kowalczyk
  6. Ireny i Stanisława Gałat
  7. Ireny i Zbigniewa Cięciwa
  8. Bratowej Ireny Cięciwa
  9. Jana Cięciwy z rodz. z Kątów
  10. Chrześniaka Zygmunta z Jasienia
  11. Anny i Kazimierza Pajor z Dobrociesza
  12. Rodziny Rozciechów
  13. Alfreda i Zofii Kowalczyk
  14. Stanisławy Czuba
  15. Anny z Niedźwiedzy

 

Termin mszy gregoriańskich za śp. Józefa Świerczka i Jana Michalaka będzie podany.

O. Andrzej Szczupał, pracujący na Białorusi odprawi: msze gregoriańskie św. Śp. Andrzeja Bugajskiego w październiku, a pozostałe 20 mszy św. we wrześniu.

Msze św. gregoriańskie za śp. Zofię Pietruszkę w listopadzie.

Ks. Dariusz Konopko odprawi msze św. Gregoriańskie za śp. Tadeusza Bychawskiego od 24.08.do 22.09.2020 r.

8 z pogrzebu i 22 od:

  1. Ryszarda i Lucyny Toboła z rodz.
  2. Wnuczki Bogumiły z rodz.
  3. Anny i Jarosława Brzeskich
  4. Haliny Czuban z Królówki
  5. Władysławy i Jana Łopatka z Biesiadek
  6. Od sąsiadów z Góry
  7. Od sąsiadów z Góry
  8. O sąsiadów z dołu
  9. Ireny i Antoniego Krupa
  10. Wandy i Jana Zych
  11. Heleny Grzesik z rodz.
  12. Marii i Romana Fedek
  13. Elżbiety i Zdzisława Skorupa
  14. Kazimierza i Bożeny Robak
  15. Stanisława Robak
  16. Rodziny Gabryś
  17. Tadeusza i Teresy Radzięta
  18. Sąsiadów Pachel
  19. Wiesława i Bogusławy Brzeskich
  20. Lucyny i Wiesława Kostuch
  21. Magdy i Mariusza Kostuch z Starego Wiśnicza
  22. Bratowej Wandy z Krakowa z rodz.

 

 

Msze pogrzebowe: śp. Janusz Zych (+14.08.2020 r.)

l.p.

Od kogo:

 

1

Żony Małgorzaty – w 7 dz. po śmierci

 

2

Żony Małgorzaty – w 30 dz. po śmierci

 

3

córek Moniki i Patrycji

 

4

córek Moniki i Patrycji

 

5

Rady Parafialnej

 

6

Rady Parafialnej

 

7

Barbary i Henryka Pawełek

 

8

Barbary i Henryka Pawełek

 

9

Doroty i Krzysztofa Hamowskich

 

10

Moniki i Wiktora Pasek

 

11

Grupy Krwi Chrystusa

 

12

Sąsiadów Edwarda i Janiny Ciurów

 

13

Sąsiadów Jerzego i Marzeny Zając

 

14

Sąsiadów Agaty i Krzysztofa Warzechów z rodziną

 

15

Sąsiadki Marii Warchał

 

16

Sąsiadów Doroty i Stanisława Porwiszów z rodziną

 

17

Sąsiadów Henryka i Zofii Zych

 

18

Barbary i Józefa Pawełek z rodziną

 

19

Krystyny Cichostępskiej

 

20

Magdaleny Jagielskiej-Zapiór z rodziną

 

21

Ireny Zięcina z rodziną

 

22

Marii Pizdor z rodziną

 

23

Anny i Adama Ryś

 

24

koleżanek i kolegów z firmy CBRE

 

25

koleżanek i kolegów z firmy CBRE

 

26

pracowników Ochrony Browaru Okocim

 

27

koleżanek żony z działu zapewnienia jakości Browaru Okocim

 

28

koleżanek żony z działu zapewnienia jakości Browaru Okocim

 

29

koleżanek żony z działu zapewnienia jakości Browaru Okocim

 

30

Magdaleny i Piotra Kotrów

 

31

Lucyny i Wiesława Pasek

 

32

Renaty i Stanisława Krakowskich

 

33

Kierownika i pracowników GOPS w Gnojniku

 

34

Dyrektora i pracowników Publicznego Przedszkola w Gnojniku

 

35

Kuzynki Małgorzaty Wiśniowskiej z rodziną

 

36

Leokadii i Józefa Cichostępskich

 

37

Młodzieżowej Rady Gminy Gnojnik I i II kadencji wraz z opiekunami

 

38

Pauliny Strzesak i Małgorzaty Wawryki

 

39

Adama i Edyty Pawełek z rodziną

 

40

Dyrektora i pracowników Publicznego Przedszkola w Uszwi

 

41

Dyrektora i pracowników Publicznego Przedszkola w Uszwi

 

42

rodziny Płodzieniów

 

43

Teresy i Juliana Pawełek

 

44

Anety i Tomasza Pawełek

 

45

kolegi Jana Gołąb z rodziną

 

46

Piotrka Pawełek z rodziną

 

47

Jakuba Toty z żoną i dziećmi

 

48

Dyrektorów szkół i przedszkoli z Gminy Gnojnik

 

49

Dyrektorów szkół i przedszkoli z Gminy Gnojnik

 

50

społeczności szkolnej Publicznej Szkoły Podstawowej w Biesiadkach

 

51

Anny i Janusza Legutko z rodziną

 

52

Kolegów brata Krzysztofa z firmy Tom-Spaw

 

53

Kolegów brata Krzysztofa z firmy Tom-Spaw

 

54

Kolegów brata Krzysztofa z firmy Tom-Spaw

 

55

Kolegów brata Krzysztofa z firmy Tom-Spaw

 

56

Kolegów brata Krzysztofa z firmy Tom-Spaw

 

57

Kolegów brata Krzysztofa z firmy Tom-Spaw

 

58

Bogumiły i Józefa Jagielskich

 

59

Kolędników znad Uszwicy

 

60

Kolędników znad Uszwicy

 

61

Kolędników znad Uszwicy

 

62

Młodzieżowej Grupy Kolędniczej

 

63

Zespołu „Uszwianie”

 

64

Teresy Czesak

 

65

Marii i Piotra Wnęk

 

66

Lucyny Wnęk z rodzicami

 

67

Agaty i Janusza Odroń z rodziną

 

68

Agaty i Janusza Odroń z rodziną

 

69

Heleny i Adama Kukla

 

70

Ani i Przemka Chmielarz

 

71

Kasi i Mateusza Klimek

 

72

Andrzeja Chmielarz z rodziną

 

73

Danuty Koziej

 

74

Kingi Guzik koleżanki córki Moniki

 

75

Akcji Katolickiej z Uszwi

 

76

Akcji Katolickiej z Uszwi

 

77

Anny Rachwalik

 

78

Wójta Gminy Gnojnik i pracowników Urzędu Gminy

 

79

Rodziny Kasprzyków

 

80

Wioletty Szot z córką

 

81

Zarządu Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

 

82

koleżanek i kolegów z pracy córki Moniki TARR S.A.

 

83

społeczności szkolnej z Uszwi

 

84

społeczności szkolnej z Uszwi

 

85

Rodziny Kondziołków

 

86

Pracowników Holimedu

 

87

Kierownika GOPS w Gnojniku z pracownikami

 

88

Pauliny i Krzysztofa Brzyk

 

89

pracowników Domu Ludowego z Bukowiny Tatrzańskiej

 

90

Wiesławy i Stanisława Czchowskich z Zawady Uszewskiej

 

91

Józefy Święch i Renaty Damicz

 

92

Chrześnicy Justyny z rodziną z Bochni

 

93

Danuty i Zbigniewa Rojek

 

94

Dyrektora i pracowników Centrum Kultury w Gnojniku

 

95

Koleżanek córki Moniki z Biesiadek

 

96

Danuty i Marka Białków z Gnojnika

 

97

Alicji Kuc

 

98

Marii Kuc

 

99

Rady Gminy Gnojnik

 

100

Rady Gminy Gnojnik

 

101

Wioletty i Mirosława Noga

 

102

Stefanii i Andrzeja Górak

 

103

kolegi Jana Zycha z żoną

 

104

Karoliny i Małgosi koleżanek Patrycji

 

105

córki Patrycji i Grzegorza

 

106

Grzegorza

 

107

Basi i Zbyszka Kądziołków

 

108

Marii i Kazimierza Górak

 

109

Karoliny i Dariusza Sacha

 

110

Haliny Sacha z Brzeska

 

111

Jacka Czuby z rodziną

 

112

Członków Klubu Radnych „Wspólna Gmina”, którego był przewodniczącym

 

113

Romana i Zofii Śledź

 

114

Joanny i Bogusława Pysno

 

115

sąsiadów Agnieszki i Mirka Mleczko z dziećmi

 

116

Józefy i Stanisława Zychów

 

117

Katarzyny Chmielowskiej z rodziną

 

118

Danuty i Stanisława Stalmach

 

119

Rodziny Nabielców

 

120

Pracowników Ośrodka Zdrowia w Uszwi

 

121

Bernadety i Tomasza Święch

 

122

Krystyny i Jana Jaroszek

 

123

Bratanka Marcina Zycha

 

124

Siostry Januarii i Sióstr z Tuchowa

 

125

OSP z Uszwi

 

126

Marii Jaroszek z rodziną

 

127

Koleżanek córki Moniki z UG Gnojnik

 

128

Kolegi Jana Kowalczyka z rodziną

 

129

Anety i Adama Gawlik z Zawady U.

 

130

Marii i Ryszarda Stelmach

 

131

teściowej Zofii

 

132

Szwagra Andrzeja z żoną Teresą

 

133

Pauliny z Jakubem i Nikodemem

 

134

chrześnika Tomasza z Anną i Oliwierkiem

 

135

Zofii i Kazimierza Smaluch z rodziną

 

136

Marysi i Karola Buda oraz Agnieszki i Wojciecha Kozioł

 

137

Bożeny i Janusza Boczarskich

 

138

Marii i Mirosława Wyczesany

 

139

kolegów z firmy NIWA dział utrzymania ruchu w Brzesku

 

140

kolegów z firmy NIWA dział utrzymania ruchu w Brzesku

 

141

kolegów z firmy NIWA dział utrzymania ruchu w Brzesku

 

142

kolegów z firmy NIWA dział utrzymania ruchu w Brzesku

 

143

kolegów z firmy NIWA dział utrzymania ruchu w Brzesku

 

144

Anny Pawełek z Krzysztofem

 

145

Weroniki i Marcina Krasowskich

 

146

Teresy i Andrzeja Stós

 

147

Barbary Jaroszek z rodziną z Gnojnika

 

148

scholi Xenium

 

149

Katarzyny Jaroszek

 

150

Katarzyny Jaroszek

 

151

Patrycji Sobczyk z rodziną

 

152

Beaty i Tomasza Ząbkowskich

 

153

Moniki i Grzegorza Jarzmik

 

154

Związku Zawodowego „Solidarność” z Browaru Okocim

 

155

Rodziny Turlejów z Jadownik

 

156

kolegów automatyków rozlewni Browaru Okocim

 

157

Justyny i Krzysztofa Kacała z Radgoszczy

 

158

Rodziny Budów z Gosprzydowej

 

159

Mamy Marii

 

160

brata Krzysztofa z małżonką

 

161

Chrześnicy Natalii Zych

 

162

rodziny Paterków

 

163

Sławomira Paterka z rodziną

 

164

Barbary Jagielskiej z rodziną

 

165

Wujka Jana Zycha z rodziną

 

166

Kolegów z maszynowni chłodniczej Browaru Okocim

 

167

Kolegów z maszynowni chłodniczej Browaru Okocim

 

168

Rady Sołeckiej w Zawadzie Uszewskiej

 

169

Stowarzyszenia „Wieś Naszych Marzeń”

 

170

Stowarzyszenia „Wieś Naszych Marzeń”

 

171

Marii i Ryszarda Robak

 

172

Jana Wnęk z synem

 

173

Haliny Frankowskiej z rodziną

 

174

rodziny Ziemianów

 

175

Renaty i Krzysztofa Piekarz z rodziną

 

176

koleżanek i kolegów z Browaru Okocim - warzelnia

 

177

koleżanek i kolegów z Browaru Okocim - warzelnia

 

178

koleżanek i kolegów z Browaru Okocim - warzelnia

 

179

Chrześnika Mariusza z rodziną

 

180

Moniki i Marcela Pabian

 

181

Firmy ogrodzeniowej WITEX

 

182

Sąsiadów

 

183

Sąsiadów

 

184

Sąsiadów

 

185

rodziny Osadów z Uszwi

 

186

rodziny Osadów z Uszwi

 

187

Starosty Brzeskiego Andrzeja Potępy

 

188

Janeczki z rodziną z Gorzowa

 

189

Agaty i Stanisława Rabiasz

 

190

Kolegi z klasy Darka Robaka

 

191

Anny i Jarosława Brzeskich

 

192

rodziny Kałuża

 

193

kolegów z filtracji piwa Browaru Okocim

 

194

kolegów z filtracji piwa Browaru Okocim

 

195

kolegów z filtracji piwa Browaru Okocim

 

196

kolegów z filtracji piwa Browaru Okocim

 

197

kolegów z filtracji piwa Browaru Okocim

 

198

koleżanek i kolegów administracji Browaru Okocim

 

199

koleżanek i kolegów administracji Browaru Okocim

 

200

koleżanek i kolegów administracji Browaru Okocim

 

201

koleżanek i kolegów administracji Browaru Okocim

 

202

Edwarda Brzeziny

 

203

Rodziny Łanochów

 

204

sąsiadów Tasior

 

205

koleżanek i kolegów z kl. Patrycji ze Szk.Podst. i Gimnazjum

 

206

koleżanek i kolegów z kl. Patrycji ze Szk.Podst. i Gimnazjum

 

207

koleżanek i kolegów z kl. Patrycji ze Szk.Podst. i Gimnazjum

 

208

koleżanek i kolegów z kl. Patrycji ze Szk.Podst. i Gimnazjum

 

209

koleżanek i kolegów z kl. Patrycji ze Szk.Podst. i Gimnazjum

 

210

Marii Borowiec i Eweliny Krzan z rodziną

 

211

Józefy Bukowicz z rodziną

 

212

sołtysa i rady sołeckiej wsi Gnojnik

 

213

rodziny Jurków z Radomia

 

214

rodziny Jurków z Radomia

 

215

rodziny Jurków z Radomia

 

216

rodziny Jurków z Bieńkówki

 

217

Anny i Krzysztofa Jurków z Makowa Podhalańskiego

 

218

Marcina Zycha

 

219

Danuty Sacha z Lewniowej

 

220

Grzegorza i Ireny Szczygieł

 

221

Piotra i Gabrieli Leś

 

222

Barbary i Pawła Pabian

 

223

Ludmiły Białki

 

224

kolegów Szafarzy z Mokrzyski

 

225

Romana Chmielarza z rodziną

 

226

Zofii i Józefa Krawczyk z synami

 

227

Małgorzaty i Stanisława Guzik z Juszczyna

 

228

Wandy i Mariana Migas z Białki

 

229

Koła Gospodyń Wiejskich z Uszwi

 

230

Stanisława Ryczek z rodziną

 

231

Sołtysa i rady sołeckiej z Lewniowej

 

232

Klubu sportowego LKS Orzeł Lewniowa

 

233

Klubu seniora z Lewniowej

 

234

Radnych Gminnych z Lewniowej

 

235

Marty i Andrzeja Zelków z Lewniowej

 

236

Andrzeja Zelka z Lewniowej

 

237

Zdzisława i Zenona Krzak z Gromnika

 

238

Anny i Stanisława Strzesak z rodziną

 

239

Pawła Kleckiego z rodziną

 

240

Danuty i Józefa Jurek

 

241

Katarzyny i Michała Wata

 

242

Justyny i Macieja Szarawarskich

 

243

Izabeli i Pawła Jurek

 

244

Renaty i Sławka Jurek

 

245

Natalii i Uli

 

246

Natalii i Uli

 

247

Zarządu POD Nasz Plon w Brzesku

 

248

mieszkańców kl VII, bl VII Osiedle Jagiełły w Brzesku

 

249

Tomasza Maj z Nikodemem i Jakubem

 

250

Patryka Pawełek

 

251

prezesa i pracowników spółki EKO Gnojnik

 

252

byłych Radnych z kadencji 2014-18

 

253

Alicji i Piotra Bober

 

254

Ryszarda i Aliny Ciura

 

255

Elżbiety i Włodzimierza Konstanty z Gnojnika

 

256

działu pakowania z Browaru Okocim

 

257

działu pakowania z Browaru Okocim

 

258

działu pakowania z Browaru Okocim

 

259

działu pakowania z Browaru Okocim

 

260

Wiesławy i Jerzego Grzesickich

 

261

Kingi i Piotra Biel z synami

 

262

rodziny Totów i Gnelów z Gnojnika

 

263

Joanny i Wojciecha Jurek

 

264

Barbary i Bartłomieja Jurek

 

265

Edwardy i Stanisława Jurek

 

266

koleżanek i kolegów z Browaru Okocim z Fermentacji i Nowej Filtracji

 

267

koleżanek i kolegów z Browaru Okocim z Fermentacji i Nowej Filtracji

 

268

koleżanek i kolegów z Browaru Okocim z Fermentacji i Nowej Filtracji

 

269

koleżanek i kolegów z Browaru Okocim z Fermentacji i Nowej Filtracji

 

270

zespołu Brzeskich Wieczorów Uwielbienia

 

271

Rady Rodziców i przedszkolaków Publicznego Przedszkola w Uszwi

 

272

kolegi Artura

 

273

rodziny Gałęziowskich

 

274

Joanny i Łukasza Zych

 

275

Grażyny i Krzysztofa Krzak

 

276

Brata Adama z żoną

 

277

bratanicy Klaudii ze Szczepanem

 

278

Beaty i Andrzeja Burek

 

279

bratanicy Pauli z rodziną

 

280

koleżanek i kolegów córki Moniki z V Studium Folklorystycznego

 

281

Haliny i Józefa Kozioł

 

282

sołtysa wsi Uszew z żoną

 

283

Rady sołeckiej z Uszwi

 

284

stowarzyszenia „Łączy nas Uszew”

 

285

Sołtysów z Gminy Gnojnik

 

286

koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej

 

287

koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej

 

288

koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej

 

289.

koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej

 

290.

sąsiadów Lidii i Kazimierza Kukla

 

 

Ponadto od uczestników pogrzebu 57 Mszy św.

 

 

ś.p. Mieczysław Robak od rodziny Jurków z Radomia