NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 13.1.2019 r.

1. Dziś Niedzielą Chrztu Pańskiego kończy się okres Bożego Narodzenia i zaczyna się w liturgii okres zwykły. Tradycyjnie kolędy śpiewamy do 2 lutego.
  2. W ciągu tygodnia msze św. rano o 6.30 wieczorem we środę i piątek o 17.00.
  3. W piątek adoracja Najśw. Sakr. od 20.00 do 21.00
  4. Prasa ; Gość, Promyczek Dobra i Mały promyczek
  5. Zakończyliśmy kolędę. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie do swoich domów, wspólną modlitwę, za gościnność i ofiary złożone przy tej okazji. Cieszymy się różnymi przejawami waszej religijności, zainteresowaniem życiem parafii.
  6. W świetlicach wiejskich w Uszwi i w Zawadzie Uszewskiej organizowane będzie Zimowisko od 21 do 26 stycznia, czyli w drugim tygodniu ferii. Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkania informacyjne w świetlicach w Zawadzie we wtorek o godz. 15.00, a w Uszwi w środę także o godz. 15.00.
  7. Spotkanie opłatkowe członkiń Stowarzyszenia Krwi Chrystusa oraz Grupy św. Józefa odbędzie się 20 stycznia ( niedziela) o godz. 14:00 w Szkole Podstawowej w Uszwi.

KOLĘDNICY MISYJNI

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym dzieciom oraz rodzicom, w pomoc w przeprowadzeniu Kolędy misyjnej. Szczególnie dziękujemy tym dzieciom, które się przebrały.

Za najpiękniejsze stroje w siedmiu kategoriach otrzymają nagrody:

Nosewicz Julia - Św. Maryja

Smoleń Tomasz - św. Józef

Gajewski Bartosz- Pasterz

Niewola Dawid - Murzynek

Wyczesany Kamila - Latynso

Piekarz Wiktoria - Anioł

Młyński Mateusz- Król

Wąs Katarzyna - szopka

Po odbiór nagród proszę zgłosić się w Nowy Rok po sumie.

Dla chętnych, biorących udział w kolędzie będzie zorganizowany wyjazd na Diecezjalne spotkanie kolędników misyjnych w Bochni 12 stycznia o godz. 8:30. Koszt przejazdy lOzł. Musi być minimum 15 osób chętnych. Osoby które chcą jechać muszą być przebranie w stroje misyjne. Zapisy do przyszłej niedzieli, czyli 6 stycznia włącznie.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE