15 NIEDZIELA ZWYKŁA 12.7.2020 r.

1. Msze św. codzienne o 6.30 rano, a we środę i piątek również o 18.00
  2. W poniedziałek 13 lipca w Zawadzie Uszewskiej o 19.00 Różaniec i następnie msze święta. Ubierzmy maseczki i zachowajmy stosowne odległości
  3. W przyszłą niedzielę zbiórka przed kościołem na utrzymanie czystości w na cmentarzu. Ze względu na koronowirusa ofiary będziecie wrzucać do skrzynki przed wejściem do kościoła, bez zapisywania. Jeśli ktoś chce niech w kopercie wrzuci z podanym nazwiskiem i Nr domu.
  4. Gość Niedzielny, Promyczek Dobra.
  5.  Bóg zapłać za ofiary na Seminarium Duchowne w Tarnowie
  6. Ogłoszenie z Gminy o pomocy dla powodzian z Podkarpacia
  7. W sobotę o 14.00 będzie specjalna Msza św. za. śp  Ppor. Jana Zydronia, bohatera wojny 1920 r. przeciw bolszewikom, który zginął na Białorusi i tam jest pochowany. W tym tygodniu przypada 100 rocz. jego śmierci. Będzie msza św. i na cmentarzu poświęcenie tablic upamiętniających jego osobę. Był on bratem ks. Józefa Zydronia z Kątów. Zapraszamy na tę mszę św. upamiętniającą naszego sławnego rodaka.
  8. Dziś dzień wyborów prezydenckich.

W związek małżeński zamierzają wstąpić następujące osoby :

1. Frankowicz Dominik, s. Jerzego i Bogusławy zam. w Zawadzie Uszewskiej i Zawadzka Michalina c. Eugeniusza i Aleksandry zam. w Zawadzie Uszew. Zap. 3
  2. Mariusz Czyż, s. Ryszarda i Marii Gusto i Iwona Górka c. Tadeusza i Marii Robak, zam. w Uszwi. Zap. 1

Kto by wiedział o przeszkodach małżeńskich zachodzących  między narzeczonymi obowiązany jest zgłosić w Urzędzie parafialnym.

KOLĘDNICY MISYJNI

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym dzieciom oraz rodzicom, w pomoc w przeprowadzeniu Kolędy misyjnej. Szczególnie dziękujemy tym dzieciom, które się przebrały.

Za najpiękniejsze stroje w siedmiu kategoriach otrzymają nagrody:

Nosewicz Julia - Św. Maryja

Smoleń Tomasz - św. Józef

Gajewski Bartosz- Pasterz

Niewola Dawid - Murzynek

Wyczesany Kamila - Latynso

Piekarz Wiktoria - Anioł

Młyński Mateusz- Król

Wąs Katarzyna - szopka

Po odbiór nagród proszę zgłosić się w Nowy Rok po sumie.

Dla chętnych, biorących udział w kolędzie będzie zorganizowany wyjazd na Diecezjalne spotkanie kolędników misyjnych w Bochni 12 stycznia o godz. 8:30. Koszt przejazdy lOzł. Musi być minimum 15 osób chętnych. Osoby które chcą jechać muszą być przebranie w stroje misyjne. Zapisy do przyszłej niedzieli, czyli 6 stycznia włącznie.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE