20 NIEDZIELA ZWYKŁA  18.8. 2019 r.

1. Msze św. w ciągu tygodnia rano o 6.30, we środę i piątek o 18.00
  2. W sobotę św. Bartłomieja Apostoła.
  3. W niedzielę odpusty : w Porębie Spytkowskiej na św. Bartłomieja i w Brzesku na Słotwinie na M. B. Częstochowską.
  4. Gość Niedz.
  5. Ogłoszenie z Gminy
  6. Dziękujemy Siostrze Januarii – przełożonej naszych sióstr za 9 – letnią posługę w naszej parafii. Nieraz zastępowała siostrę zakrystiankę. Dziękujemy za dobro, które wniosła w naszą wspólnotę. Przez kilka lat przygotowywała nam obiady. Zawodowa kucharka.  Zawsze gościnna i życzliwa. Została skierowana do Tuchowa.

W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby :

Mateusz Jonik  zam. w Ujanowicach i Mariola Smaluch c. Andrzeja i Renaty zam. w Uszwi. Zap.2

Kto by wiedział o przeszkodach małżeńskich zachodzących  między narzeczonymi obowiązany jest zgłosić w Urzędzie parafialnym

KOLĘDNICY MISYJNI

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym dzieciom oraz rodzicom, w pomoc w przeprowadzeniu Kolędy misyjnej. Szczególnie dziękujemy tym dzieciom, które się przebrały.

Za najpiękniejsze stroje w siedmiu kategoriach otrzymają nagrody:

Nosewicz Julia - Św. Maryja

Smoleń Tomasz - św. Józef

Gajewski Bartosz- Pasterz

Niewola Dawid - Murzynek

Wyczesany Kamila - Latynso

Piekarz Wiktoria - Anioł

Młyński Mateusz- Król

Wąs Katarzyna - szopka

Po odbiór nagród proszę zgłosić się w Nowy Rok po sumie.

Dla chętnych, biorących udział w kolędzie będzie zorganizowany wyjazd na Diecezjalne spotkanie kolędników misyjnych w Bochni 12 stycznia o godz. 8:30. Koszt przejazdy lOzł. Musi być minimum 15 osób chętnych. Osoby które chcą jechać muszą być przebranie w stroje misyjne. Zapisy do przyszłej niedzieli, czyli 6 stycznia włącznie.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE