28 NIEDZIELA ZWYKŁA ­- DZIEŃ PAPIESKI  13.10.2019 r.

1. Dziś XIX Dzień Papieski. Bóg zapłać za ofiary do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży. Dziś różaniec w kościele o 16.00. W Zawadzie Uszewskiej o 17.00
  2. Jutro 14 października Dzień Edukacji Narodowej naszą pamięcią obejmujemy nauczycieli i wychowawców, którzy obchodzą swoje święto.
  3. W ciągu tygodnia Msze św. rano o 6.30, wieczorem o 17.00 różaniec z komunią św. i następnie Msza św..
  4. W piątek adoracja Najśw.. Sakramentu od 20 do 21.
  5. Do prowadzenia różańca zapraszamy: w poniedziałek Szkolne Koło Caritas, wtorek kl.  4 środa – kl. 7, czwartek kl. 8, w piątek klasy 3, w sobotę – Akcję Katolicka. Po nabożeństwie spotkanie Akcji w związku z przygotowaniem peregrynacji relikwii św. Jana Pawła 2. I spotkanie synodalne.
  6. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Misyjna. Składka na cele misyjne do dyspozycji Ojca św..
  7. W przyszłym roku organizowana jest tygodniowa pielgrzymka do Medjugorie od 20 czerwca. Trzeba wcześniej zarezerwować hotel dlatego gdyby byli chętni to proszę kontaktować z p. Barbarą Opoka. Nr tel. Podany w gablocie przy parkingu.
  8. Gość Niedz. Mały Gość, Promyczek Dobra,
  9. Na wypominki można składać w kancelarii parafialnej lub w zakrystii przed i po nabożeństwach. Można pobrać kartki na ołtarzu św. Antoniego i Serca Jezusowego.
  10. Ogłoszenia.
  11. Dziś wybory parlamentarne. Wypełnijmy swój obywatelski obowiązek i zagłosujmy.

W związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby :

Marek Pawełek s. Józefa i Barbary zam. w   Uszwi i Natalia Gołyźniak  zam. w Koniuszowej Zap. 2

Kto by wiedział o przeszkodach małżeńskich zachodzących  między narzeczonymi obowiązany jest zgłosić w Urzędzie parafialnym.

KOLĘDNICY MISYJNI

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym dzieciom oraz rodzicom, w pomoc w przeprowadzeniu Kolędy misyjnej. Szczególnie dziękujemy tym dzieciom, które się przebrały.

Za najpiękniejsze stroje w siedmiu kategoriach otrzymają nagrody:

Nosewicz Julia - Św. Maryja

Smoleń Tomasz - św. Józef

Gajewski Bartosz- Pasterz

Niewola Dawid - Murzynek

Wyczesany Kamila - Latynso

Piekarz Wiktoria - Anioł

Młyński Mateusz- Król

Wąs Katarzyna - szopka

Po odbiór nagród proszę zgłosić się w Nowy Rok po sumie.

Dla chętnych, biorących udział w kolędzie będzie zorganizowany wyjazd na Diecezjalne spotkanie kolędników misyjnych w Bochni 12 stycznia o godz. 8:30. Koszt przejazdy lOzł. Musi być minimum 15 osób chętnych. Osoby które chcą jechać muszą być przebranie w stroje misyjne. Zapisy do przyszłej niedzieli, czyli 6 stycznia włącznie.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE